386 352 653
Po-Pá:10:00-15:00

Recenze - Ischia

25. 6. 2019

Tímto bych Vám rád poděkoval ze pěknou dovolenou. 
Jeli jsme s Vaší kanceláří na Ischii a moc se nám Vaše organizace líbila.
Průvodkyní nám byla Daniela Stojecová, která nám doporučila mnoho krásných výletů, z nichž jednoznačně nejlepší byl výlet na lodi kolem ostrova! To byla opravdu paráda a nejlepší den na dovolené.
Všude Vás budeme chválit.
S pozdravem
Š.C.

Recenze - Ischia

6. 6. 2019

Vážení pracovníci a pracovnice CK, vedení CK a také průvodci, s manželem jsme byli od Vaší CK od 17. - 24. 5. 2019 na Ischii, hotel Park Victoria. VELKÁ POCHVALA za výborné zorganizování zájezdu, jak autobusy na trajekt, tak z trajektu na hotel. Personál byl velice ochotný a vstřícný, až se nám tomu nechtělo věřit a bez úplatků. Strava vynikající. Počasí bylo super, 21 - 23 stupňů. Manželovi, jež je starší, se moc líbilo. Zpět tedy v 1:30, to pro mě bylo jako noční můra, ale když jsem viděla autobus (přijel přesně k hotelu), pak cesta na trajekt, pak trajekt v noci. Poté, podotýkám IHNED, brali zavazadla z ruky a autobus na letiště. Vše šlapalo jako na drátkách. To, že letadlo letělo tak brzy, uznávám, že neovlivníte. Poděkování tedy patří všem shora uvedeným, včetně ochotných děvčat v kanceláči v ulici U Černé věže v Českých Budějovicích. Již teď vím, kam poletíme, bude-li sloužit zdraví. Bude to s  Vaší CK, opět na Ischii. Děkuji.

 

Recenze - Ischia

12. 09. 2018
Vážení, minulý  týden jsme strávili prostřednictvím vaší cestovní kanceláře (přes Invii) na ostrově Ischia, v hotelu Il Moresco (přestože jsme kvůli katastrofickým zprávám médií o zemětřesení skoro zrušili pobyt J). S ohledem na to, že jsem právě vyplnila se samými superlativy dotazník cestovní agentury Invia k našemu pobytu, připadá mi toto hodnocení nedostatečné. Ráda bych tedy ještě touto cestou chtěla poděkovat za báječnou dovolenou na skvělém místě, s výbornými službami a obzvlášť bych chtěla poděkovat vaší skvělé delegátce, paní (slečně) Valerii Holkupové, která se o nás starala výborně, byla kdykoliv dostupná na telefonu a vše ochotně a okamžitě vyřešila k naší naprosté spokojenosti. Protože jsme na letišti při odletu ani moc neměli čas jí poděkovat, chtěla bych to udělat aspoň touto cestou a prosím, abyste jí naše poděkování předali.

Recenze - Ischia

12. 07. 2018

Dobrý den, chtěla by jsem touto cestou poděkovat CK Petra TOUR za úžasnou dovolenou! Přiznám, že to pro mne byla zcela náhodná volba. Itálie je moje země zaslíbená, ale Ischia mi unikla. Právě jsem dokončovala třílétá studia státní závěrečnou zkouškou a chtěla jsem si jen odskočit na sever se vykoupat, projít Benátky a načerpat nové síly. Náhodně  jsem objevila Vaší CK a Ischii- je to skutečný ráj ! Dovolená začala cestou autobusem, vše bylo perfektně naplánované, cesta příjemná, dostatek prostoru, dobře zvolené filmy, které potěšily nikoli obtěžovaly pouštěním během celé cesty, což bývá otravné .Řidiči ochotní. I přeprava trajektem byla úchvatná, Neapol jsme sledovali celkem s úžasem. Ubytování jako pro nás šité na míru! Každý člověk preferuje jinou představu dovolené a má jiné zájmy. Nám se podařilo tuto představu vyplnit zcela .Jsme sportovně založeni a nemáme rádi nudu-zavřít nás do resortu, kde by se jen týden jedlo, tak víckrát nejedeme.

Absolutní svoboda, klidné, pohodové ubytování se vším co jsme potřebovali, vzorná péče , relax u krásného bazénu s panoramatickým výhledem na přístav .Chodili jsme hodně pěšky, našli různé zkratky ale využívaly i místní dopravu. Ochutnávali místní dobroty nebo si uvařili podle sebe. Zvláštní poděkování patří paní Daniele Stojecové !! Většina delegátů vybere jen nutné poplatky nebo zařídí výlety a víc nemá zájem, dotazy často bývají vnímány jako obtěžující. Mnohdy delegáta ani moc nevidíme. Paní Daniela  nás v domluvené časy navštívila na recepci hotelu, poskytla nejen informace, ale i cenné rady !! Poradila různé zkratky, vychytávky apod a k mému překvapení se i zajímala zda jsme našli ta místa, která jsme hledali, ochotně navigovala a radila. Využily jsme některé výlety s CK ,jiné individuální.

Dovolená to byla nezapomenutelná !! Už se těším na příští rok- zbylo mnoho co jsme ještě nestačili a mnoho co chceme znovu .! Děkuji za péči

 

Recenze ostrov Ischia

07. 02. 2018

Vážení, ve dnech 23.9.2017 - 30.9.2017 jsem se zúčastnil prostřednictvím Vaší CK pobytu na Ostrově Ischia, Forio, hotel Hibiscus. Chtěl bych vyslovit pochvalu Vaší delegátce Valérii Holkupové za vzornou péči o naší skupinu po celou dobu pobytu na ostrově i při našem příjezdu a odjezdu. Rovněž jsem obdivoval její detailní znalosti o ostrově při naší
okružní jízdě po ostrově.
Služby v hotelu Hibiscus byly na tradičně vysoké úrovni.

 

Ischia - recenze

07. 02. 2018

Vážení, minulý týden jsme strávili prostřednictvím vaší cestovní kanceláře na ostrově Ischia, v hotelu Il Moresco (přestože jsme kvůli katastrofickým zprávám médií o zemětřesení skoro zrušili pobyt). S ohledem na to, že jsem právě vyplnila se samými superlativy dotazník cestovní agentury Invia k našemu pobytu, připadá mi toto hodnocení nedostatečné. Ráda bych tedy ještě touto cestou chtěla poděkovat za báječnou dovolenou na skvělém místě, s výbornými službami a obzvlášť bych chtěla poděkovat

 

recenze Lido di Jesolo

07. 02. 2018

Dobrý den, chtěla bych Vám velice poděkovat za zprostředkování zájezdu do Itálie - Lido di Jesolo. Jsme rádi, že jsme si zájezd vybrali právě od Vaší cestovní kanceláře. Moc se nám líbilo v Hotelu Sorrento ***, kde jsme byli ubytováni.Veronika mi poskytla určité typy na hotely a Sorrento se nám osvědčil. Byla zde velmi vstřícná majitelka hotelu a číšníci. Jídla bylo dostatek a chválíme si také pestrou stravu. Pokoje byly jednoduše vybaveny, ale po úklidu vždy čisté. Počasí nám vyšlo parádně. Všichni jsme si dovolenou maximálně užili, zejména naše téměř 3letá dcera Pavlínka!

 

ISCHIA

03. 07. 2017

Ve dnech 24.6. až 1.7. 2017 jsme se zúčastnili s Vaší cestovní kanceláří zájezdu na ostrov ISCHIA v Itálii. Celý zájezd, počínaje dopravou ( tam i zpět ), ubytování v hotelu Maromonti s českou majitelkou, celý pobyt včetně fakultativních výletů kterých jsme se zúčastnili proběhl k naší úplné spokojenosti. Za to děkujeme celému týmu CK PETRA TOUR, který se na přípravě a zajištění naší dovolené podílel. Zvláštní poděkování patří Vaší delegátce a průvodkyni pí. Valerii Holkupové, která nám celý pobyt na ostrově organizovala. Její informace o historických, kulturních, a přírodních zajímavostech a společenských událostech a obyvatelích nám pomohly se rychle zorientovat a poznat nejhezčí místa na ostrově. Pochopili jsme život na Ischii v širších souvislostech. Bezchybně byla zorganizována i místní doprava vč. transferů hotelového mikrobusu. Cenné byly pro nás i informace o Neapoli, kterou jsme projížděli z trajektu na letiště. Zde se nám postarala Valerie i o odbavení. Naše dovolená nebyla zaměřena jen na návštěvu termálních parků, ale díky možnosti poznání nejkrásnějších míst na ostrově a jejich fotografování ,nám celý krátký pobyt zpříjemnila. Ještě jednou Vaším prostřednictvím děkujeme za perfektní a profesionální práci Vaší delegátce pí. Valerii Holkupové.

 

ISCHIA Zari 2016 hotel Maremonti - PETRA TOUR

13. 10. 2016

Dovolena byla fantasticka a
jsem mile prekvapena, necekala jsem, ze se mi tam tak moc bude libit (jak uz
oblast, tak i hotel). Doprava busem spolecnosti Gudrum byla super, usmevavi pani ridici po celou dobu cesty. Dekuji za pripitek sektem mile me to prekvapilo, protoze to jsem jeste nezazila pri ceste autobusovou dopravou na dovolenou. Hotel Maremonti je krasny a s dobrym umistenim, vsude cisto, ochotna pani majitelka. Pokoj byl s vyhledem na ostrov, coz bylo super. Sice v pokoji neni televize ani lednicka, ale nebylo to treba na ten tyden pobytu. Hotel ma vlastni bazen s termalni vodou, coz take prislo vhod. Sesla se nas tam dost dobra parta, prvni den jsme se neznali, moc nas tam sice nebylo zrovna v ten termin, ale pak se vsichni poznali Strava v hotele byla vyborna, snidane bufetem, vecere vyberem ze 3 jidel, vecere (hlavne ryby) byly dobre ochucene, krasne servirovane na taliri, poklonu panu kuchari. A meli vyborne vino v hotelu. Obsluha mila. Jsem rada, ze hotel nabizi dopravu do 2 mist v oblasti zdarma, coz je velka vyhoda a nemusite cekat na verejny bus.

 

Poděkování za dovolenou

29. 08. 2016

Dobrý den, v hotelu Maremonti jsme s cestovní kanceláří Petra Tour byli už podruhé, a i letos jsme byli nadmíru spokojení. Ochotný personál mluvící česky, případně maximálně snažící se česky domluvit, výborné jídlo, i pohodlné ubytování s výhledem na moře. Dovolená byla skvělá, škoda jen to že tak rychle utekla :) Děkujeme Nováček

 

Recenze hotelu Maremonti

22. 06. 2016

Děkujeme cestovní kanceláři Petra Tour za velmi krásný pobyt v hotelu Maremonti na Ischii. Byly jsme spokojeny se vším, to je s transfery, ubytováním, službami v hotelu, hlavně možností mluvit česky a dostat všechny informace v češtině, kromě od delegátů, i od velmi laskavé a ochotné paní majitelky. Hotel je velmi dobře situován, nejen nad pláží Sorgeto...

 

Recenze Maremonti

07. 06. 2016

V neděli jsem se vrátila z Ischie a Maremonti, jsem nadmíru spokojena. je mi 71 let a díky češtině v hotelu se cítím v Maremonti jako doma. Loni totéž. Vynikající jídlo i ubytování, velice příjemní lidé a vše dostupné autobusovou dopravou. potkávám tam lidi, kteří tam byli loni a již poněkolikáté, zkrátka vynikající. Za rok zas v stejný čas pojede Marta z Č.B.

 

Recenze - Park Victoria

21. 07. 2015

Dne 19.7.2015 jsme se vrátili ze zájezdu na Ischii , který jsme absolvovali autobusem a byli jsme velmi spokojení, nový autobus je velice příjemný pro cestování, během jízdy jsme dostali občerstvení šampaňské s jahodou a plněnou bagetu, velice mne to překvapilo a měla jsem pocit, že o mne stojí. Autobus má perfektní klimatizaci i když jsem ji měla zavřenou, nesnáším foukání, tak jsem pořád dýchala čerstvý vzduch a řidičům nebylo nic zatěžko, neobjížděli jsme půl republiky a stavěli jsme pouze...

 

Poděkování

13. 07. 2015

Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za příjemně strávenou dovolenou na Ischii v hotelu Riva del Sole od 18.6.do 28.6.2015. Byli jsme ve stejném hotelu již dvakrát,letecky ,ale s jinou CK.Měli jsme obavy z cesty autobusem,ale byli jsme mile překvapeni.Vše probíhalo k plné spokojenosti-doprava,chování řidičů.Na místě pak přístup a chování delegátů,nabídka zájezdů!

Vytvářím objednávku...