386 352 653
Po-Pá:10:00-15:00

DŮLEŽITÉ INFORMACE

 

Vážení klienti a obchodní partneři,

chtěli bychom Vás touto cestou informovat, že vzhledem k aktuální situaci jsme se rozhodli pro rok 2021 nevydávat tištěný katalog.
Situace se neustále mění, a proto aktuální ceny a další informace naleznete na našich webových stránkách, případně Vám vše rádi sdělíme e-mailem či telefonicky.

 

Jak jistě všichni víte, naší hlavní destinací je italský termální ostrov ISCHIA. Ischia byla pandemií COVID-19 zasažena opravdu minimálně. Jelikož se však jedná o část Itálie, i tam musí být dodržována určitá pravidla a omezení.

 

  • Jedná se zejména o nošení roušek. 
  • V hotelech, které nabízejí bufet (ať už snídaňový či k večeři), si klienti nyní nemohou nabírat jídlo sami, ale při těchto bufetech je obsluhuje číšník.
  • Určitá omezení musí dělat hotely i co se týče vstupu klientů do bazénu. Aby mohl být zachován minimální odstup mezi hosty, může být ve stejný čas do bazénu umožněn vstup pouze určitému počtu osob. Toto je u každého hotelu samozřejmě odlišné, závisí na velikosti bazénu, atp.
  • Omezen může být také počet lidí při vstupu do termálních parků.
  • Je nutno dodržovat odstup min. 1 metr od ostatních osob.

Všechna omezení a změny vždy u hotelů ověřujeme společně s tím, zda mají dostupné pokoje.

 

Všem, kteří se do Itálie chystají, doporučujeme sledovat následující odkazy:

https://www.mzv.cz/rome/cz/viza_a_konzularni_informace/konzularni_informace_pro_italii/informace_k_cestovani_ceska_republika.html

https://covid.gov.cz/situace/dovolena-2021/italie

 

Podmínky pro příjezd zpět do České republiky: 
https://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/aktualni_doporuceni_a_varovani/nova_pravidla_navratu_do_cr_od_9_7_2021a.html

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte v kontaktovat na e-mailu petratour@ckpetratour, či na telefonních číslech 602 100 009 nebo 386 352 653.

ARRIVEDERCI na Ischii!
Kolektiv PETRA TOUR s.r.o.

 

Vytvářím objednávku...