386 352 653
Po-Pá:10:00-15:00

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Vážení klienti, vážení obchodní partneři,

chtěli bychom Vás touto cestou informovat, že vzhledem k aktuální situaci jsme se rozhodli pro rok 2021 nevydávat tištěný katalog. Situacese neustále mění, a proto aktuální ceny a další informace naleznete na našich webových stránkách, případně Vám vše rádi sdělíme e-mailem či telefonicky.

Zájezdy na Ischii a do dalších částí Itálie připravujeme. Nepřijdete ani o slevu za včasný nákup 10 %, která platí při uzavření smlouvy do 31.01.2021. Sleva se vztahuje na nově uzavřené smlouvy o zájezdu a počítá se ze základní ceny ubytování (bez dopravy a dalších příplatků).

 

Vzhledem k neustále se měnící situaci u nás i ve světě, k různým nařízením v České republice a ostatních zemích, bychom Vás rádi upozornili ještě na pár dalších důležitých informací.

Jak jistě všichni víte, naší hlavní destinací je italský termální ostrov ISCHIA. Ischia byla pandemií COVID-19 zasažena opravdu minimálně. Jelikož se však jedná o část Itálie, i tam musí být dodržována určitá pravidla a omezení.

  • Jedná se zejména o nošení roušek. Nyní je v Itálii zavedeno nošení roušek ve vnitřních prostorách, ale nově i povinné nošení roušek venku bez ohledu na denní či noční dobu. Porušení je pokutováno (až do 1.000 €).
  • V hotelech, které nabízejí bufet (ať už snídaňový či k večeři), si klienti nyní nemohou nabírat jídlo sami, ale při těchto bufetech je obsluhuje číšník.
  • Určitá omezení musí dělat hotely i co se týče vstupu klientů do bazénu. Aby mohl být zachován minimální odstup mezi hosty, může být ve stejný čas do bazénu umožněn vstup pouze určitému počtu osob. Toto je u každého hotelu samozřejmě odlišné, závisí na velikosti bazénu, atp.
  • Omezen může být také počet lidí při vstupu do termálních parků.
  • Je nutno dodržovat odstup min. 1 metr od ostatních osob.

Všechna omezení a změny vždy u hotelů ověřujeme společně s tím, zda mají dostupné pokoje.

I přes tato omezení jsou však na Ischii i pozitiva. Jak už jsme zmínili, počet aktuálně nakažených je nulový (či velmi minimální), turistů na ostrově není tolik, jako v minulých letech.
 

Zpřísnění podmínek pro vstup do Itálie s účinností od 10.12.2020:

https://www.mzv.cz/rome/cz/viza_a_konzularni_informace/konzularni_informace_pro_italii/prijezdy_do_italie.html

 

S účinností od 10. 12.2020 začne pro cestující z ČR a většiny evropských států platit povinnost zajistit si před vstupem do Itálie negativní Covid-test (výtěrem z nosohltanu)  ne starší než 48 hodin a výsledek předložit místnímu zdravotnímu středisku ASL. Do 10.12.2020 stále platí povinnost testu ne staršího 72h nebo jeho absolvování po příjezdu do Itálie. Od 21. 12. 2020 do 6. 1.2021 bude pro všechny osoby vstupující do Itálie zavedena povinná čtrnáctidenní karanténa (s výjimkami).  Omezení pohybu mezi regiony i noční zákaz vycházení (22h-05h) platí i o vánočních svátcích a svátcích nového roku. (zdroj: www.mzv.cz)

 

Všem, kteří se do Itálie chystají, doporučujeme sledovat následující dva odkazy:

https://www.mzv.cz/rome/cz/viza_a_konzularni_informace/konzularni_informace_pro_italii/informace_k_cestovani_ceska_republika.html

https://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/aktualni_doporuceni_a_varovani/cestujeme_covid19.html

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte v kontaktovat na e-mailu petratour@ckpetratour, či na telefonních číslech 602 100 009 nebo 386 352 653.

ARRIVEDERCI na Ischii!
Kolektiv CK PETRA TOUR

 

Vytvářím objednávku...