386 352 653
Po-Pá:10:00-15:00

Sen v bílém - 4 bavorská historická městečka

kufr pdf

Termín:04.12. (So) - 05.12. (Ne) 2021

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:978088

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 3 500 Kč

Poloha

POŘÁDAJÍCÍ CK: CK PERMON (IČO 45256691)

4 bavorská historická městečka s atraktivními adventními trhy a vánočními výstavami. I letos jsme v našem po léta nejoblíbenějším adventním bavorském víkendu provedli výměnu jednoho města a program zájezdu jsme pro vás přivedli k úplné dokonalosti. Během víkendu navštívíte historická bavorská města a městečka Bamberg, Bayreuth, Norimberk a Forchheim s jejich adventními trhy, památkami, betlémy, dobrotami (norimberské klobásky, norimberské perníčky, nakuřované či červené pivo, francká vína,…)…Naprosto pohodový zájezd pro milovníky středověkých měst a městeček, architektury a umění, betlémů a jesliček, pro milovníky adventu a Vánoc, pro milovníky dobrého jídla a piva,…Navíc vedený oblíbeným průvodcem. 

 

1.den: Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase B). Advent v historických městech Bamberg a Bayreuth.  Naše adventní putování začneme v Bayretuthu – městě, které proslavila opera a pivo. Historická budova opery (UNESCO) prošla 6 letou rekonstrukcí a můžete si ji prohlédnout v plném lesku a kráse – prohlídku doporučujeme všem milovníkům umění a architektury. Markraběcí operní dům je barokní klenot z poloviny 18. století. Pro pivaře je v Bayreuthu – slavném pivním městě – k dispozici největší pivní muzeum světa, zapsané v Guinessově knize rekordů. Na 4.500 m2 je tu na 6 tisíc exponátů. A samozřejmě adventní trh. Bamberg (UNESCO) – středověké město se 7 návršími s kostely, s hradem, zámkem, uličkami, radnicí na ostrově, je podobné Praze a říká se mu pro jeho krásu francký Řím. A je stejně krásné jako Praha či Řím. Světovou raritou je radnice na mostě uprostřed řeky. Je tu 2.400 historických budov, 9 pivovarů a na 40 místech města můžete obdivovat betlémy…Záleží jen na vás, zda vyrazíte obdivovat architekturu, která dala kulisy posledním Třem mušketýrům, betlémy s brožurou a plánkem, kde jsou k vidění, zda ochutnáte v typické pivnici nejstarší nakuřované pivo světa, zda se podíváte na adventní trh a ochutnáte regionální specialitu – ovocný punč, třeba vás uličky zavedou až do čtvrti Malé Benátky. Nocleh v hotelu 3* v oblasti.

2.den: Po bufetové snídani vás čeká dvojice top adventních bavorských měst – Norimberk a Forchheim. Ve větším Norimberku je jeden z nejstarších německých adventních trhů  Ochutnáte slavné norimberské klobásky, horký nápoj z největší bowle na světě či světoznámé norimberské perníky – možnost exkurze do perníkárny. V Norimberku je krásná historická hradní čtvrť. Tady se opravdu nebudete nudit. V menším Forchheimu je snad nejkrásnější hrázděná středověká radnice na světě, ze které se v prosinci stává „nejkrásnější adventní kalendář na světě“. Organizují se zde jízdy kočáry, je tu výstava betlémů, živý betlém i mechanický betlém. Před radnicí je adventní trh. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

Cena zahrnuje

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

1/1: 600 Kč
Večeře v hotelu: 480 Kč
Nabízíme komplexní pojištění Allianz

Podobné zájezdy

Sen v bílém - 4 bavorská historická městečka

destinace: Německo, Bavorsko, Norimberg

termín:04.12. (So) - 05.12. (Ne) 2021 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

Sen v bílém - 4 bavorská historická městečka
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
Cena za osobu ve 1/2 pokoji3 500 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Petra Tour IČO: 281 302 86
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...