386 352 653
Po-Pá: 9:00-18:00

Pobyt s trekingovými výlety a za poznáním ***

kufr pdf

Termín:30.09. (Po) - 07.10. (Po) 2019

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:793133

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 13 490 Kč

Program

1. den
Odlet z Prahy v ranních hodinách, přílet do Neapole, transfer do přístavu, trajekt na Ischii a transfer do hotelu Maremonti***, poté volný program.
2. den
Čeká nás pěší půldenní výlet na nejvyšší horu ostrova – Monte Epomeo. Se svými 787 m.n.m. nabízí dechberoucí výhledy na celý ostrov Ischia, uvidíte i sopku Vesuv, Capri a Sorrento. Nejprve se přesuneme do městečka Serrara, odkud se pokračuje do lesa Frassitelli. Zde si můžete z výšky 600 m.n.m. prohlédnou město Forio i s krásným kostelem Soccorso, pláž Citara a pláž San Francesco. Následuje les Falanga, kde můžete vidět kamenné domy vytesané ve tvaru jeskyní a dále pak “Pietra dell'Acqua” - nádrž, která slouží pro sběr dešťové vody. Postupně začnete stoupat na Epomeo, kde je kostel Punta San Nicola vytesaný přímo do hory. Kromě překrásného výhledu na moře, Neapol – sopku Vesuv, Capri a Sorrento si můžete užít odpočinek před cestou dolů v restauraci La grotta da Fiore. Následuje sestup dolů do Fontany s posledními panoramatickými výhledy. Cestou dolů budete míjet obchod s domácími výrobky – můžete využít ke koupi suvenýrů. Zde naše cesta končí, odtud se přepravíme zpět do hotelu. Volný program dopoledne či odpoledne – dle konání výletu.
3. den
Odjezd na půldenní okruh ostrovem. Uvidíte všechna městečka na ostrově – Forio, Lacco Ameno, Casamicciola Terme, Ischia – Porto a Ponte, Serrara Fontana, Sant´Angelo. Zastavíme se na těch nejkrásnějších místech a vyhlídkách. Čeká Vás mimo jiné zastávka u vulkanické vyvřeliny Il Fungo, ochutnávka místních likérů a specialit s možností nákupu, léčivý pramen Nitrodi, nejvýše položená vesnička Fontana s přestávkou na místní cappuccino a nádhernou vyhlídkou. Okruh zakončíme v Sant´Angelu – malebném městečku, původně rybářské vesničce, která díky tomu, že je pěší zónou, si stále zachovává svůj půvab. Volný program dopoledne či odpoledne – dle konání okruhu.
4. den
Volný program.
5. den
Naše výlety zakončíme pěším půldenním výletem s názvem La Bocca di Tifeo = Ústa obra Tyfona, kterého podle pověsti připoutal Jupiter za jeho vzpouru k mořskému dnu a tím dal možnost vzniku naší milované Ischii. Jedná se o mezeru ve skalách, z níž vychází horká pára. Výchozím bodem této trasy je vesnice Panza, kde budete přímo ubytováni a vydáme se směrem k fotbalovému stadionu Campo Sportivo "San Leonardo" a dále pak budeme pokračovat ulicí Via Montecorvo. Po celé trase nás budou provázet dřevěné šipky s nápisem „Bocca di Tifeo“. Tato cesta vede přes svahy Monte Epomeo s úžasnou horskou scenérií a výhledem na Forio. V tomto případě je velmi nutná pevná obuv – kluzké kameny. Volný program dopoledne či odpoledne – dle konání výletu.
6. den
Volný program
7. den
Volný program
8. den
Brzký ranní transfer na letiště do Neapole a odlet zpět do ČR.
Cena zahrnuje
leteckou dopravu včetně odbaveného zavazadla (letenka je kalkulována dle optimální knihovací třídy – do vyprodání kapacity – doporučujeme objednat co nejdříve)
transfery
trajekt
ubytování na 7 nocí v hotelu Maremonti*** s polopenzí a termálním bazénem
informační materiály
služby průvodce při pěších výletech
transfer při výletu na Monte Epomeo
delegát
okruh ostrovem
Pro uskutečnění zájezdu je nutný minimální počet 10 osob.
Cena nezahrnuje
Pojištění léčebných výloh od 350,-/osoba
výlet CAPRI (cca 62€)
výlet VESUV, POMPEJE (cca 52€)
a další výdaje neuvedené v cena zahrnuje

Podobné zájezdy

Pobyt s trekingovými výlety a za poznáním ***

destinace: Itálie, Poznávací zájezdy - Itálie, Ischia

termín:30.09. (Po) - 07.10. (Po) 2019 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

Pobyt s trekingovými výlety a za poznáním
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
Dospělá osoba v 1/2 pokoji13 490 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Petra Tour IČO: 281 302 86
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...