386 352 653
Po-Pá:10:00-15:00

HIBISCUS ***

kufr pdf

Termín:26.09. (So) - 03.10. (So) 2020

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:792799

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 6 790 Kč

Poloha

Hotel s rodinnou atmosférou, nově zrenovovaný se nachází v oblasti , která je obklopena vysokými krásnými stromy, jako jsou pinie a eukalypty. Ačkoli se hotel nachází v blízkosti centra Foria a pláží, leží prakticky v zelené oáze. Hotel má ze všech stran krásný výhled a je zde možno obdivovat západ slunce. Klid, čistý vzduch a přímořská vegetace spolu s kvalitními službami přináší kouzelný zážitek. Na střeše hotelu se nachází sluneční terasa.

Služby:
Klimatizovaná restaurace s panoramatickým výhledem, klimatizované vnitřní prostory, bar, TV místnost se satelitem, konferenční sál, čtecí sál, odpočinková místnost, 2 bazény (1 krytý bazén 30st. s čtyřmi hydromásážními tryskami a 2. venkovní minerální sladkovodní bazén), hotel 1 x týdně pořádá zábavný večer pro své hosty. Parking zdarma. K dispozici také internet za poplatek.
Na recepci se domluvíte: italsky, německy, anglicky

Ubytování

Hotel disponuje 58 pokoji, a to sice 2 – 4 lůžkovými (zde palanda). Všechny pokoje jsou se sprchou, WC, telefonem, trezorem zdarma na vyžádání, fénem. Na přání je možné TV-SAT a klimatizace (za příplatek na místě). Všechny pokoje jsou nově rekonstruované a útulně zařízené, všechny mají terasu (kromě jednolůžkového pokoje). Pokoje s výhledem na moře jsou v hlavní budově a mají balkón, možný také 1/1 pokoj s výhledem (za příplatek).

Stravování

Domácí, národní a mezinárodní kuchyně. Snídaně formou bufetu. Večere - výběr ze 3 druhů menu + zeleninový bufet (teplý i studený, také grilovaná zelenina apod.). Jídelní lístek v češtině. Možnost také pouze snídaně.

Cena zahrnuje

Cena je za osobu a 7 nocí s vybranou stravou ve dvoulůžkovém pokoji uvedeného typu, zahrnuje služby delegáta (asistenci CK a služby delegáta v sezóně, delegát obvykle k dispozici 02.05. - 25.07. a poté 29.08. - 10.10.; změna termínu vyhrazena) a dále podle typů doprav cena zahrnuje:

U letecké dopravy (odlet 30.05. - návrat 03.10.) obousměrnou letenku včetně LT, odbaveného zavazadla (max. 23kg/osoba), palivového příplatku, emisního příplatku (celkem ve výši 1.600,-/osoba), kurzový rozdíl do výše 200CZK , dále transfery z/na letiště v Neapoli, odvoz zavazadel, trajekt.

letecké dopravy (mimo pravidelné sobotní lety 30.05. - 03.10.) obousměrnou letenku v základní ceně včetně LT, palivového příplatku a emisního příplatku (celkem ve výši 1.600,-/osoba) kalkulovanou v optimální knihovací třídě - cena se může zvýšit, kabinové zavazadlo (o maximálních rozměrech 56x45x25 cm), transfer z/na letiště v Neapoli (v této ceně od 2 osob), odvoz zavazadel, trajekt - cena nezahrnuje odbavené zavazadlo.

autobusové dopravy dopravu zahraničním autobusem SETRA, BOVA nebo Neoplan (nebo podobným) s WC, klimatizací, trajektové lístky, odvozy zavazadel, transfery do hotelů a apartmánů, přepravu příručního zavazadla max. 5 kg/os. a 1 zavazadla max. 15 kg do zavazadlového prostoru.


Cena na 3. a 4. lůžku platí pro dospělé osoby a děti nad 12 let.
Cena pro dítě na 3. a 4. lůžku platí pro děti od 2 do 12 let věku v doprovodu 2 dospělých osob.

Cena nezahrnuje

Jednolůžkový pokoj: 2.350,-/týden
DUS: 5.880,-/osoba/týden
Klimatizace 7€/pokoj/den (platba na místě)
Lednice: 10€/pokoj/den (platba na místě)
Pobytová taxa (hradí se na místě): cca 2€/osoba/noc - její výše se může změnit a CK neodpovídá za její výši
Cestovní pojištění (v případě zájmu zašleme nabídku)

Slevy

VČASNÉ SLEVY - INFORMACE V CK.

Podobné zájezdy

HIBISCUS ***

destinace: Itálie, Ischia, Forio

termín:26.09. (So) - 03.10. (So) 2020 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

HIBISCUS
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
Dospělá osoba ve 1/2 pokoji Standard6 790 Kč0 Kč
Příplatky
Dospělá osoba na 3. a 4. lůžku5 490 Kč0 Kč
Dítě 2-12 let na 3. a 4. lůžku3 290 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Petra Tour IČO: 281 302 86
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...